مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۲/۲۱

فرماندارشهرستان جیرفت:

۳۳۳ طرح اقتصاد مقاومتی در جیرفت در حال اجراست

فرماندار شهرستان جیرفت در دیدار عمومی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: در این شهرستان 333 طرح اقتصاد مقاومتی با سرمایه گذاری یکهزار و 500 میلیارد تومان در حال اجراست.
احمد امینی روش، با اشاره به ظرفیت های کم نظیر جنوب استان کرمان در حوزه های مختلف اقتصادی افزود: جیرفت مجموعه ای از نعمت های خدادادی است و از ابتدای پیروزی انقلاب، خدمات زیادی در زمینه زیرساخت ها به مردم ارائه شده است.
وی تصریح کرد: شهرستان جیرفت طی 38 سال گذشته کارنامه خوبی داشته و امروز استاندار کرمان با استفاده از ظرفیت ها، زیرساخت های شهرستان را تکمیل کردند.
وی با بیان اینکه این دولت از مردم و برای مردم است اظهار کرد: امروز هم چیزی از مردم پنهان نداریم و به برکت دولت تدبیر و امید، توجه دولتمردان به مسائل امنیتی به گونه ای است که اشرار شناسنامه داری در منطقه نداریم و در سایه وحدت، امنیت خوبی داریم.
امینی روش با بیان اینکه فرودگاه جیرفت پس از 6 سال تعطیلی در دولت تدبیر و امید تکمیل و راه اندازی شد اضافه کرد: امروز این فرودگاه با سه پرواز در هفته فعال است.
وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت کشاورزی و راه اندازی گمرک و استاندارد، زمینه صادرات محصولات کشاورزی فراهم شده و پایانه صادراتی جیرفت نیز 70درصد پیشرفت دارد و عملیات اجرایی انتقال گاز در حال انجام است.
فرماندار جیرفت با اشاره به اینکه در بخش آموزش و پرورش در هر ماه یک مدرسه در این شهرستان کلنگ زنی شده است عنوان کرد: در این دولت چهار انتخابات برگزار شد و حتی یک فقره شکایت در این خصوص گزارش نشد و در زمینه اقتصاد مقاومتی هم با فراهم کردن زیرساخت ها زمینه حضور بخش خصوصی را فراهم کرده ایم.
وی با بیان اینکه در بخش های بهداشت، مسکن و راه کارهای خوبی صورت گرفته است گفت: این فعالیت ها نتیجه وحدت و همدلی مسئولان بوده و این روحیه همچنان در دستور کار مدیران است.
وی اضافه کرد: از این به بعد نیز با ارتباط و تعامل با ائمه جمعه، نمایندگان و مردم با روحیه جهادی برای پیشرفت شهرستان تلاش می کنیم.
درادامه معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: مهمترین برنامه دولت تدبیر و امید، رونق اقتصادی و ریشه کنی فقر در کشور است.
حسینعلی امیری در دیدار نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در خانه ملت با تاکید بر لزوم پیشرفت کشور در حوزه های اقتصادی افزود: امروز مشارکت مردم در حوزه های اقتصادی، اشتغال و کارآفرینی یکی از دغدغه های دولت است.
وی بیان کرد: رئیس جمهوری هم عنوان کرد، دولت به تنهایی نمی تواند مشکلات را برطرف کند و مردم باید به کمک دولتمردان بیایند تا بتوانیم توطئه های دشمن در زمینه مسائل اقتصادی را خنثی کنیم.
وی تصریح کرد: دولت در تمام سطوح وظیفه برطرف کردن مشکلات مردم را بر عهده دارد.
امیری اظهار کرد: امروز شاهد تورم تک رقمی هستیم، صادرات نفت با مشکل مواجه نیست و شاهد حضور هیات های تجاری در کشور و انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری هستیم.
وی با بیان اینکه خوشبختانه کشور در مسیر توسعه درستی قرار گرفته است عنوان کرد: مردم بدانند که مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و همه مسئولان نظام از مشکلات آنها با خبر بوده و دنبال برطرف کردن این مشکلات هستند.
وی به اقدامات انجام شده در شهرستانهای جنوبی استان کرمان اشاره کرد و گفت: در شهرستان جیرفت احداث 113 کیلومتر راه روستایی، 36 خانه بهداشت، هشت پایگاه سلامت شهری، شروع عملیات اجرایی بیمارستان 220 تخوابی و بسیاری طرح های توسعه ای دیگر از جمله اقدامات دولت در راستای توسعه این منطقه است.
وی با اشاره به تمدن هفت هزار ساله کنار صندل و اتصال جیرفت به راه آهن سراسری اظهار کرد: توسعه زمانی رخ می دهد که همه با هم باشیم و باید بدانیم که توسعه در سایه جنگ و اختلاف رخ نمی دهد.
امیری بیان کرد: در سال 92 اعتبار تملک دارای جیرفت 20 میلیارد تومان بوده و امروز این اعتبار به 92 میلیارد تومان رسیده است و با این افزایش، جهشی در زمینه تملک دارایی ها می بینیم .
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: در کرمان شرایط خوبی برای توسعه فراهم است و امیدوارم این اتحاد بین مسئولان همچنان ادامه داشته باشد.
وی اضافه کرد: ضرورت کشور، توازن است و برای جلوگیری از حاشیه نشینی راهی جز توازن در کشور نداریم.
درادامه نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار کرمان با خدمتگزاری خود به حاشیه ها پایان داده است.
یحیی کمالی پور در دیدار با مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار کرمان افزود: خوشبختانه استاندار کرمان و مجموعه مدیریتی دولت نهایت سعی خود را برای رفع عقب ماندگی ها انجام داده است.
وی خطاب به مردم بیان کرد: با شما عهد بستم و به عهد و وفای خود برای خدمت به مردم تا پایان جانم ایستاده ام.
وی با تاکید بر اینکه با شعار فراجناحی به میدان خدمتگزاری آمده ام گفت: من منتخب یک گروه نیستم و همه مردم را می بینم و برای همه احترام می گذارم.
کمالی پور اضافه کرد: راه رفع مشکلات مردم را وحدت می دانم و با مدیران مخالف خودم هم کار می کنم.
وی همچنین عنوان کرد: متاسفانه استکبار با راه اندازی جنگ های نیابتی دنبال تخریب کردن قدرت ایران اسلامی است و این قدرت در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و اتحاد مسئولان به دست آمده است.
وی اظهار کرد: می خواهم سنگ صبور مردم باشم چرا که در مکتب شیعه یاد گرفتم بدی را با بدی پاسخ ندهم و عرصه خدمت را به جنگ تبدیل نکنم و در مقابل فتنه ها و بد اخلاقی ها خدا را مدافع خود بدانم، سکوت کرده و از فکر خدمت به مردم دور نشوم.
وی ادامه داد: از روزی که نماینده شدم 18 طرح زیربنایی را انتخاب کردم که تاکنون 10 مورد از آن طرح ها اجرایی شده است.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در خانه ملت بیان کرد: ما زحمات کسی را به نام خودمان مصادره نمی کنیم ولی آنچه خود انجام می دهیم مستند است.
کمالی پور با اشاره به اینکه طی این مدت 170 روستا از نعمت برق برخوردار شدند گفت: در حوزه زیرساخت ها کار را به پایان می رسانیم و در سال 97 هم به مشکلات شهر رسیدگی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: مردم نگران هستند،دست رنج کشاورزان روی زمین مانده و فردا با وزیر جهاد کشاورزی جلسه داریم، همه مشکلات را اطلاع رسانی می کنیم.
 


منبع : فرمانداری جیرفت
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲