مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۲۴

باحضورفرماندارشهرستان جیرفت؛

آغاز عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در جیرفت

عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در بخش اسماعیلی جیرفت با حضور امام جمعه بلوک، فرماندار،بخشداربلوک و جمعی از مسئولان محلی این شهرستان آغاز شد.
فرماندار شهرستان جیرفت در آیین آغاز عملیات اجرایی سه مدرسه خیرساز در جیرفت با تقدیر از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه به پیام های داخلی و خارجی این حضور اشاره کرد و وحدت و همدلی را مهمترین دستآور بیان کرد.
احمد امینی روش با ابراز خرسندی از رویکرد آموزش و پرورش با جهت دهی خیرین به سمت احداث مدارس گفت:نهضت مدرسه سازی توسط خیرین همچنان ادامه دارد و این  حرکت روندی هست که توسط مدیریت سابق آموز شو پرورش در شهرستان نهادینه شده است.
وی بیان داشت: از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید50باب مدرسه خیر ساز احداث شده است.
وی افزود:10 مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز از آغاز به کار دولت تدبیر و امید در بخش اسماعیلی این شهرستان احداث شده است.
احمد امینی روش افزود: بعد از استقرار دولت تدبیر و امید، شهرستان جیرفت به جایگاه اصلی خود در آموزش و پرورش دست یافته و با افتخار می گوییم که امروز در موقعیت بسیار مناسبی از نظر شاخص های آموزشی هستیم.
فرماندار جیرفت با بیان این که 96 مدرسه با هفت هزار دانش آموز در بخش اسماعیلی این شهرستان فعال است اظهار کرد: امروز هم شاهد کلنگ زنی 2 مدرسه خیرساز در مناطق محروم هستیم.
وی با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت سرمایه‌ گذاران بخش خصوصی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش و احداث طرح های مدرسه‌ سازی گفت: 12 درصد دانش‌ آموزان این شهرستان در مدارس غیردولتی تحصیل می ‌کنند که توسعه سرمایه ‌گذاری در حوزه مدرسه ‌سازی می ‌تواند این تعداد را افزایش دهد.
امینی روش سرمایه‌ گذاری در آموزش و پرورش را زمینه‌ ساز توسعه جامعه دانست و بیان کرد: افزایش مشارکت مردمی با توجه به کمبود بودجه و منابع می‌ تواند برخی کاستی را جبران کند.
رئیس آموزش و پرورش جیرفت نیز گفت: امروز عملیات اجرایی همزمان مدارس اله آباد هرندی، شهدای هوکرد و ابتدایی روستای پشت مرز برگزار شد.
مجید امیرتیموری افزود: مدرسه راهنمایی سه کلاسه خیرساز شهدای هوکرد با اعتبار یک میلیارد و 700میلیون ریال و زیربنای 170 مترمربع کلنگ زنی شد.
 


منبع : فرمانداری جیرفت
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲