مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۱۱

اقتدار ایران مدیون و مرهون خون شهیدان است

احمد بلندنظر سرپرست فرمانداری شهرستان جیرفت در ادامه بازدید از بخش اسماعیلی در مراسم ختم مرحوم دادالله احمدی کاوه پدر  شهید والامقام محمود احمدی کاوه حضور یافت وضمن عرض تسلیت به خانواده وی با قرائت فاتحه یادشان را گرامی داشتند.
درادامه نماینده عالی دولت در شهرستان جیرفت با حضور در جوار مزار شهید محمود احمدی کاوه و پدر ایشان با نثار فاتحه با آرمانهای شهیدان تجدید میثاقی دوباره کردند.
وی در حاشیه این مراسم گفت  : ایران اسلامی به چنین پدران و بزرگانی که میوه های باغ  زندگی خود را در راه دفاع از میهن اسلامی فدا کردند افتخار میکند .
احمدبلندنظر تصریح کرد: عزت، امنیت و اقتدار ایران مدیون و مرهون خون شهیدان، ایثارگری جانبازان و آزادگان و مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهداء و ایثارگران کشور است.
وی با بیان اینکه جامعه ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند، افزود: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت

 


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲