مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۲/۲۷

در سفر استاندارکرمان به جیرفت انجام‌شد؛

بررسی احداث پل سوم رود هلیل در جیرفت/نظارت بر ذخیره و توزیع میوه شب عید

استاندارکرمان امروز جمعه ۲۷ اسفند در سفری پیش بینی نشده به جیرفت از سردخانه های توزیع میوه شب عید و وضعیت پلهای آسیب دیده این شهر بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان دکتر زینی وند پس از بازدید از ۲ پل هلیل رود، ایجاد پل سوم بر روی رودخانه هلیل رود را مورد نیاز ارزیابی کرد و گفت: با توجه به حجم ترافیک احداث پل سوم نیاز مردم بوده که این پل در سفر ریاست محترم جمهور پیش بینی شده بود. وی اظهار داشت: اگر مطالعه دقیق و فنی پل سوم هلیل رود انجام شود از اعتبارات استانی سال ۱۴۰۱ مبلغی برای آغاز عملیات اجرایی این پل در نظر گرفته و مابقی اعتبار این طرح از اعتبارات ملی پیگیری می شود. استاندارکرمان و رئیس ستاد تنظیم بازار استان کرمان همچنین از سردخانه های توزیع میوه شب عید در جنوب در شهرک‌صنعتی جیرفت بازدید کرد. دکتر زینی وند ضمن بررسی کیفیت و شیوه توزیع میوه بر رعایت دقیق قیمت گذاری مصوب و توزیع دقیق و متناسب با گستردگی جغرافیایی و نیاز مردم تاکید کرد. در این سردخانه ها ۱۶۰تن پرتقال و۱۱۰تن سیب درختی ذخیره و در حال توزیع در جنوب است. بازدید های دکتر زینی وند استاندار کرمان، با همراهی دکتراعظمی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد، عطاپور فرماندار جیرفت، مروجی مدیرکل صمت جنوب و تعدادی از مدیران حضور داشتند.

استاندارکرمان امروز جمعه ۲۷ اسفند در سفری پیش بینی نشده به جیرفت از سردخانه های توزیع میوه شب عید و وضعیت پلهای آسیب دیده این شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان دکتر زینی وند پس از بازدید از ۲ پل هلیل رود، ایجاد پل سوم بر روی رودخانه هلیل رود را مورد نیاز ارزیابی کرد و گفت: با توجه به حجم ترافیک احداث پل سوم نیاز مردم بوده که این پل در سفر ریاست محترم جمهور پیش بینی شده بود.

وی اظهار داشت: اگر مطالعه دقیق و فنی پل سوم هلیل رود انجام شود از اعتبارات استانی سال ۱۴۰۱ مبلغی برای آغاز عملیات اجرایی این پل در نظر گرفته و مابقی اعتبار این طرح از اعتبارات ملی پیگیری می شود.

استاندارکرمان و رئیس ستاد تنظیم بازار استان کرمان همچنین از سردخانه های توزیع میوه شب عید در جنوب در  شهرک‌صنعتی جیرفت بازدید کرد. 

دکتر زینی وند ضمن بررسی کیفیت و شیوه توزیع میوه بر رعایت دقیق قیمت گذاری مصوب و توزیع دقیق و متناسب با گستردگی جغرافیایی و نیاز مردم تاکید کرد. 

در این سردخانه ها ۱۶۰تن پرتقال و۱۱۰تن سیب درختی ذخیره و در حال توزیع در جنوب است.

بازدید های دکتر زینی وند استاندار کرمان، با همراهی دکتراعظمی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد، عطاپور فرماندار جیرفت، مروجی مدیرکل صمت جنوب و تعدادی از مدیران حضور داشتند.


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲