مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۱۲/۲۳

به مناسبت بزرگداشت روز شهداء و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

فرماندار جیرفت با مدیر و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت، ابوذر عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت به اتفاق شهریاری مسئول اداره بازرسی فرمانداری و بهرمند مشاور فرماندار با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با چهارشنبه پور مدیر و کارکنان این نهاد به مناسبت بزرگداشت روز شهداء و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ابوذر عطاپور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس گفت: خدمت به خانواده معظم شهداء و ایثارگران بعنوان ولی نعمتان انقلاب را دارای اجری عظیم دانست و خاطر نشان کرد همواره خدمت به این قشر معظم از افتخارات و اولویت های همه مسئولان باشد. فرماندار جیرفت در این دیدار اظهار داشت: کار و تلاش برای خانواده‌های معظم شهداء و جانبازان عزیز را جهاد فی سبیل الله دانست و خاطرنشان کرد: وقتی گره‌ای از کار خانواده شهیدی باز میکنیم هم مورد دعا خانواده شهید و هم مورد رحمت آن شهید بزرگوار واقع می‌شویم که این امر بسیار مهم و ارزشمند است. وی افزود: شهداء با نثار جان خویش جانانه از کشور عزیزمان دفاع کردند و تکریم خانواده شهیدان وظیفه مسئولین و همه مردم بوده تا علاوه بر دلجویی از آن‌ها، درس‌های مقاوت را فراگرفته و به نسل‌های بعدی انتقال دهیم. عطاپور همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به بودجه اختصاص یافته در سال ۱۴۰۰ به بنیاد شهید شهرستان خبر داد و افزود: در کمیته برنامه ریزی شهرستان بیش از ۵ میلیارد تومان به این نهاد اختصاص داده شده تا در سال جاری کلیه قبور و گلزارهای مطهر شهداء در سراسر شهرستان که نیاز به مرمت و بازسازی دارند انجام شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت، ابوذر عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت به اتفاق شهریاری مسئول اداره بازرسی فرمانداری و بهرمند مشاور فرماندار با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با چهارشنبه پور مدیر و کارکنان این نهاد به مناسبت بزرگداشت روز شهداء و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفتگو کردند.
 
در این دیدار ابوذر عطاپور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس گفت: خدمت به خانواده معظم شهداء و ایثارگران بعنوان ولی نعمتان انقلاب را دارای اجری عظیم دانست و خاطر نشان کرد همواره خدمت به این قشر معظم از افتخارات و اولویت های همه مسئولان باشد.
 
فرماندار جیرفت در این دیدار اظهار داشت: کار و تلاش برای خانواده‌های معظم شهداء و جانبازان عزیز را جهاد فی سبیل الله دانست و خاطرنشان کرد: وقتی گره‌ای از کار خانواده شهیدی باز میکنیم هم مورد دعا خانواده شهید و هم مورد رحمت آن شهید بزرگوار واقع می‌شویم که این امر بسیار مهم و ارزشمند است.
 
وی افزود: شهداء با نثار جان خویش جانانه از کشور عزیزمان دفاع کردند و تکریم خانواده شهیدان وظیفه مسئولین و همه مردم بوده تا علاوه بر دلجویی از آن‌ها، درس‌های مقاوت را فراگرفته و به نسل‌های بعدی انتقال دهیم.
 
عطاپور همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به بودجه اختصاص یافته در سال ۱۴۰۰ به بنیاد شهید شهرستان خبر داد و افزود: در کمیته برنامه ریزی شهرستان بیش از ۵ میلیارد تومان به این نهاد اختصاص داده شده تا در سال جاری کلیه قبور و گلزارهای مطهر شهداء در سراسر شهرستان که نیاز به مرمت و بازسازی دارند انجام شود.


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲