مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۳۱

فرماندار جیرفت:

مدیران و کارکنان ادارات شهرستان تلفنی یا الکترونیکی پاسخگوی ارباب رجوع باشند

فرماندار جیرفت گفت: تمام مدیران و مسئولان شهرستان با توجه به شرایط کرونا موظفند برای کاهش حضور ارباب رجوع به ادارات بصورت الکترونیکی یا تلفنی پاسخگوی درخواست های آنان باشند.


فرماندار جیرفت گفت: تمام مدیران و مسئولان شهرستان با توجه به شرایط کرونا موظفند برای کاهش حضور ارباب رجوع به ادارات بصورت الکترونیکی یا تلفنی پاسخگوی درخواست های آنان باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت، ابوذر عطاپور فرماندار جیرفت روز سه شنبه با حضور در جلسه اضطراری ستاد کرونا شهرستان جیرفت اظهار داشت: با توجه به تغییر رنگبندی شهرستان به قرمز که بدلیل شیوع کرونا در شهرستان بوجود آمده و افزایش تعداد مبتلایان، ممنوعیت ها و محدودیت هایی در شهرستان از جمله محدودیت حضور کارکنان در ادارات در حال اجراست.

وی افزود: محدودیت های هوشمند از امروز در شهرستان جیرفت اعمال و تشدید می‌شود

فرماندار جیرفت یادآور شد: بنابه تصمیم ستاد کرونا شهرستان فعالیت ادارات از امروز تا اطلاع ثانوی غیر حضوری و‌ به صورت تلفنی یا الکترونیکی می باشد و ادارات موظف به نصب بنر شماره تماس واحد های مختلف اداره/ اداره کل در سردرب اداره مربوطه می باشند.

عطاپور تاکید کرد: از مردم تقاضا دارم خواسته های خود را بصورت تلفنی یا سیستمی از ادارات پیگیری کنند و حضور فیزیکی کمتر داشته باشند

عطاپور در بخشی دیگر از سخنان خود افزود:اداراتی که خدمات عمومی را مانند شهرداریها،مراکز امدادی و درمانی ارائه می‌کنند با یک دوم دورکاری کارکنان و سایر ادارات با دو سوم دورکاری کارکنان فعالیت خواهند کرد

وی اضافه کرد: مشاغل گروه ۴،۳،۲ تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود

عطاپور گفت:برگزاری هرگونه تجمع و مراسم جشن، عروسی و عزا در شهرستان ممنوع و‌ با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار جیرفت در پایان از تشکیل تیم های بازرسی ستاد کرونا این شهرستان خبر داد و افزود: نظارت بر اصناف، اماکن عمومی، دستگاه های دولتی و ادارات از امروز تشدید می‌شود و در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و ستاد کرونا با متخلفین برخورد قضایی و قانونی خواهد شد.


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲