مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۱۲

فرماندار جیرفت:

بمناسبت دهه فجر ۱۰۳ طرح در شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار جیرفت از آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری ۱۰۳ طرح در حوزه‌های اقتصادی و عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

فرماندار جیرفت از آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری ۱۰۳ طرح در حوزه‌های اقتصادی و عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

ابوذر عطاپور وزیری ضمن گرامی داشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اعتبار طرح‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی دهه مبارک فجر شهرستان را ۲۲۸ میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان اعلام کرد.

وی از بهره برداری ۸۹ طرح به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان جیرفت خبر داد و این طرح ها را شامل پروژه‌های کشاورزی، برق رسانی، بهداشت، عشایری، بخش خصوصی، آموزش و پرورش، منابع طبیعی، راهداری، عمران شهری و روستایی دانست.
 
وی ادامه داد: اعتبار این طرح ها ۱۷۶ میلیارد و ۸۴۵ میلیون تومان است.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه همزمان با دهه مبارک فجر امسال عملیات اجرایی ۱۴ طرح آغاز شد، این طرح ها را در حوزه راهداری، برق و منابع طبیعی اعلام کرد.

اعتبار این طرح ها ۵۱ میلیارد و ۸۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

 عطاپور ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با هدایت و رهبری بزرگمرد تاریخ، حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌های ظلم و ستم را در هم شکست و امروز عزت، اقتدار و پیشرفت های علمی و فنی ایران اسلامی به الگویی کارآمد برای سایر کشور ها تبدیل شده است.

 وی افزود: ملت ایران در دهه مبارک فجر حماسه‌ای عظیم و تاثیرگذار را خلق کردند که با روحیه استقلال طلبی و استکبار ستیزی موفقیت ها و دستاوردهای متعددی در عرصه های مختلف داشته است.

 فرماندار جیرفت ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، این ایام خجسته و فرخنده را به همه ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان جیرفت تبریک گفته و از خداوند سبحان توفیق پاسداری از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت صادقانه به هم‌میهنان عزیز را خواستار شد.


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲