مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

فرماندار جیرفت

بخش خصوص در جیرفت ۸هزار میلیارد سرمایه گذاری میکند

فرماندار جیرفت با بیان اینکه بخش خصوصی هشت هزار میلیارد ریال در این شهرستان سرمایه‌گذاری می‌کند گفت: با این میزان سرمایه‌گذاری بیش از چهار هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در کارخانه لاستیک جیرفت مشغول به کار می‌شوند.

 فرماندار جیرفت با بیان اینکه بخش خصوصی هشت هزار میلیارد ریال در این شهرستان سرمایه‌گذاری می‌کند گفت: با این میزان سرمایه‌گذاری بیش از چهار هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در کارخانه لاستیک جیرفت مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جیرفت، ابوذر عطاپور وزیری روز سه‌شنبه در نشست شورای اداری شهرستان جیرفت ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر (ع) افزود: با پیگیری‌های انجام شده استعلامات ابتدای اخذ و طی روزهای آینده شاهد آغاز عملیات اجرایی کارخانه لاستیک‌سازی در جیرفت خواهیم بود.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح بیش از ۲ هزار فرصت شغلی مستقیم در جیرفت فرآهم می‌شود و تحول چشمگیری در توسعه صنعتی این شهرستان رقم می‌خورد. فرماندار جیرفت عملکرد دستگاه‌های اجرایی این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مجموعه دولت در شرایط تحریم‌ها با همت جهادی در حال تلاش برای خدمات رسانی به مردم است.

وی بر اطلاع رسانی خدمات دولت توسط مدیران دستگاه‌های دولتی تاکید و ترزیق ناامیدی را نقشه دشمن عنوان کرد. عطاپور وزیری با بیان اینکه بیشتر مردم جنوب کرمان به کشاورزی مشغول هستند، تصریح کرد: در همین شرایط تحریم‌ها دولت در این منطقه ۳۰ میلیارد تومان از معوقات بانکی کشاورزان را پرداخت کرده که خدمتی بزرگ به جامعه کشاورزی به شمار می‌رود.

وی اظهار داشت: دولت بودجه کشور را بدون نفت برنامه‌ریزی کرده و در شرایط سختی به مردم خدمات‌رسانی می‌کند. رییس شورای تامین جیرفت رضایت‌مندی مردم را اولویت کاری مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و بر نظارت بیشتر مجموعه اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت بر بازار تاکید کرد. وی اعتبار امسال شهرستان جیرفت را ۶۹ میلیارد تومان اعلام کرد و از تخصیص اعتبارات به طرح‌های بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد. عطاپور وزیری از خدمات نماینده‌های سابق و فعلی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و گفت: با همدلی، مسائل و مشکلات منطقه را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم این مشکلات هر چه سریعتر برطرف شوند.

وی از برطرف شدن مشکل زمین‌های منطقه تل‌سیاه، نارجوییه و خالق‌آباد جیرفت خبر داد و گفت: مشکل این زمین‌ها با پیگیری‌های انجام شده از طریق شورای تامین استان کرمان برطرف شد. فرماندار جیرفت به مشکل ارسنیک آب شهر جیرفت هم اشاره کرد و گفت: باحمایت‌های دولت، فاز نخست طرح حذف ارسنیک آب طی چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده، تخصیص اعتبار فاز دوم این طرح محقق شد تا در کوتاه‌ترین زمان این مشکل نیز برطرف شود. عطاپور وزیری به طرح کمک مومنانه اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست این طرح ۳۲ دستگاه اجرایی این شهرستان مشارکت کردند و امیدواریم در مرحله دوم نیز شاهد مشارکت بیشتر دستگاه‌های اجرایی و مردم باشیم.

‌وی همچنین از افتتاح پست برق فشار قوی ورودی شهر جیرفت طی چند روز آینده خبر داد و گفت: با ورود این پست به مدار، مشکل افت ولتاژ شهر جیرفت و بخش دلفارد برطرف می‌شود.


منبع : فرمانداری جیرفت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲