مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
24 اتحادیه صنفی و بیش از سه هزار واحد صنفی در شهرستان جیرفت وجود دارد
۱۳۹۵/۱۰/۲۱

فرماندار جیرفت:

۲۴ اتحادیه صنفی و بیش از سه هزار واحد صنفی در شهرستان جیرفت وجود دارد

امینی روش اعتماد عمومی را بزرگترین سرمایه دانست و خاطرنشان کرد: اگر مردم نتیجه پرداخت مالیات را در توسعه و آبادانی شهر مشاهده کنند در این صورت با دولت همکاری بیشتری خواهند داشت.

فرماندار جیرفت گفت: 24 اتحادیه صنفی و بیش از سه هزار واحد صنفی در شهرستان جیرفت وجود دارد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت،احمد امینی روش در دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان ابراز خرسندی کرد: بازدیدهای مکرر مدیرکل امور مالیاتی کرمان از جنوب این استان بیانگر عزم این اداره کل در رفع مشکلات این خطه از استان است.

احمد امینی روش افزود: همه باید برای مسدود کردن راه های فرار از مالیات تلاش کنیم و از این ظرفیت در راستای توسعه و آبادانی شهر استفاده کنیم.
امینی روش اعتماد عمومی را بزرگترین سرمایه دانست و خاطرنشان کرد: اگر مردم نتیجه پرداخت مالیات را در توسعه و آبادانی شهر مشاهده کنند در این صورت با دولت همکاری بیشتری خواهند داشت.
وی تصریح کرد: مالیات یک درآمد مستمر و پایدار برای شهر محسوب می شود و باید از این سرمایه ملی به درستی و بجا استفاده کرد.
جنوب کرمان علاوه بر ظرفیت تولید انواع محصولات باغی و زراعی در بخش صنعت و معدن نیز دارای قابلیت های فراوان است و تلفیق بخش صنعت و کشاورزی به منظور توسعه صنایع تبدیلی از نیازهای این منطقه است.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان نیز گفت: 45 میلیارد ریال در 9 ماه سال جاری از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری و دهیاری های جیرفت، جبالبارز، ساردوئیه و اسماعیلیه به عنوان عوارض پرداخت شده است.

محمد سلمانی افزود: سهم شهرداری جیرفت از عوارض طی 9 ماه گذشته بیش از 20 میلیارد ریال بوده است.

وی طرح جامع مالیاتی را یکی از مهمترین برنامه ها در راستای تحقق اهداف طرح های اقتصاد مقاومتی ذکر و اظهار کرد: این طرح علاوه بر شفاف سازی و تسهیل فرآیند وصول مالیات، موجب کاهش هزینه های عملیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی می شود
وی بیان کرد: تلاش می شود در فرآیند وصول مالیات علاوه بر رعایت حقوق دولت، از حقوق شهروندان و مودیان مالیاتی نیز صیانت شود


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲