مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
ساخت یک آموزشگاه شبانه روزی دخترانه 30 کلاسه به همت خیرین در جیرفت
۱۳۹۵/۱۰/۱۹

فرماندار جیرفت:

ساخت یک آموزشگاه شبانه روزی دخترانه ۳۰ کلاسه به همت خیرین در جیرفت

فرماندار جیرفت از امضای تفاهم نامه ۱۲ میلیارد ریالی ساخت یک آموزشگاه شبانه روزی دخترانه ۳۰ کلاسه با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع توسط خیرین در این شهرستان خبر داد.

فرماندار جیرفت از امضای تفاهم نامه 12 میلیارد ریالی ساخت یک آموزشگاه شبانه روزی دخترانه 30 کلاسه با زیربنای 2 هزار و 500 مترمربع توسط خیرین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت ، احمد امینی روش روز یکشنبه در دیدار خیرین مدرسه ساز شهرستان جیرفت افزود: جنوب استان کرمان از نظر همکاری خیران برای ساخت مدرسه در بین سایر شهرستان های کشور پیشگام است و امیدواریم این روند همچنان با قدرت و انگیزه بالا استمرار داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: فکر و نبوغ فرزندان شهرستان جیرفت می تواند ذخیره مناسبی برای توسعه این خطه باشد و همه این ارزش ها زمانی می تواند به تعالی برسد که در یک فضای ایمن و با روحیه برابر به فکر توسعه شهر باشیم.
فرماندار جیرفت تصریح کرد: مردم این منطقه بسیار سخت کوش و با استعداد هستند و لازم است وضعیت فضای آموزشی در این منطقه بهبود پیدا کند.
امینی روش با بیان اینکه یکی از دغدغه‌ های دولت یازدهم بهبود فضای آموزشی است افزود: لازمه بهبود فضای آموزشی و فرهنگی، فراهم کردن بستر لازم برای حضور و فعالیت خیرین است که دولت تدبیر و امید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرده است.
سه هزار و 800 فرهنگی، کار تعلیم و تعلم 40 هزار دانش آموز جیرفتی را در 425 مدرسه این شهرستان بر عهده دارند.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲