مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان در جیرفت برگزار می شود
۱۳۹۵/۱۰/۱۹

یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان در جیرفت برگزار می شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت گفت: یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان، ۱۲ اسفند سال جاری همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه (س) و با حضور مسئولان لشکری و کشوری در این شهرستان برگزار می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت گفت: یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان، 12 اسفند سال جاری همزمان با روز شهادت حضرت فاطمه (س) و با حضور مسئولان لشکری و کشوری در این شهرستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت ،نادر ملایی روز یکشنبه در نشست هماهنگی یادواره شهدای ادوات در جیرفت افزود: یادواره شهدا با سایر آیین ها متفاوت است و این مراسم باید با نگاه حماسی برگزار شود.

وی یکی از ماموریت‌ های برگزاری یادواره شهدا را ترویج ارزش‌ های انقلاب اسلامی در جامعه عنوان کرد و افزود: شهدا با ورود در عرصه‌ های جهاد و ایثار از نظام اسلامی دفاع کردند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت با تاکید بر اینکه خروجی برگزاری یادواره شهدا باید برطرف کردن مشکلات جامعه باشد بیان کرد: نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه از موضوع‌ های مهم در یادواره شهدا است.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یکی دیگر از موضوع های مهم یادواره شهدای ادوات جنوب استان کرمان بیان کرد و افزود: با توجه به هجمه های دشمنان به ارزش های اسلامی لازم است تا فرهنگ ایثار، گذشت و فداکاری در بین جوانان نهادینه شود.
وی گفت: ما وامدار و مدیون شهدا هستیم و باید بدانیم که با خون شهدا به این سربلندی و پیروزی رسیده ایم.
ملایی یادآور شد: اگر فداکاری شهدا نبود، امروز شرایط ما متفاوت بود و این خون شهداست که بسیاری از کاستی ها را پوشانده و جبران کرده است.

 

 

 

 

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲