مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
دومین جشنواره سبزی شهرستان جیرفت در روستای دشتکوچ برگزار شد/تصاویر
۱۳۹۵/۱۰/۱۹

دومین جشنواره سبزی شهرستان جیرفت در روستای دشتکوچ برگزار شد/تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت ، دومین جشنواره سبزی شهرستان جیرفت با حضور پرشور مردم و مسئولین در روستای دشتکوچ بخش مرکزی شهرستان جیرفت برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت در این جشنواره ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره گفت: توانمندی هایی که در محصولات سبزی و صیفی جات شهرستان جیرفت وجود دارد در کشور بی نظیر است .
نادر ملایی افزود: محصولات سبزی و صیفی جات این شهرستان ارگانیک ، سالم ، و خیلی کم از کودهای شیمیایی و سم استفاده می شود که می توان گفت سبزی و صیفی جات این منطقه از سالم ترین و ارگانیک ترین محصولات کشوراست.
وی ادامه داد: امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری شده است که امروز دولت تدبیر و امید در جهت اجرایی کردن فرمان مقام معظم رهبری از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
ملایی یادآوری کرد: استاندارمحترم کرمان در ابتدای انتصابشان بحث مثلث توسعه اقتصادی را مطرح نمود و در بحث اقتصاد مقاومتی کارهای بسیار خوب و ارزنده ای در استان انجام شده است.
وی نیز با اشاره به بحران آب و خشکسالی و تداوم این امر گفت: همه ی ما باید این بحران را جدی بکیریم و کشاورزی نوین را در دستور کار قرار دهیم.
منصور نعمتی بخشدار مرکزی جیرفت نیز در این جشنواره ضمن تقدیر و تشکر از همه ی ادارات ،شوراها ، دهیاران  و کسانی که در برگزاری این جشنواره زحمت کشیدند گفت: این حضور پرشور مردم ما را مصمم تر کرده است که جشنواره سبزی سال آینده را استانی برگزار کنیم و این قابلیت در شهرستان وجود دارد.


این جشنواره به همت فرمانداری جیرفت ، بخشدار مرکزی جیرفت ، مدیریت جهاد کشاورزی ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ورزش و جوانان و شوراها و دهیاران روستای دشتکوچ برگزار شد.

این جشنواره با ،طبخ غذاهای محلی درست شده از سبزی و صیفی جات ،بازی های بومی و ساز و نواهای محلی  همراه بود که در روستای دشتکوچ بخش مرکزی جیرفت برگزار شد

تصاویر:محمدرضا براهام


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۲۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲