مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
10 هزار میلیارد ریال تفاهم نامه اقتصادی در جیرفت امضا شده است
۱۳۹۵/۱۰/۱۷

فرماندار جیرفت:

۱۰ هزار میلیارد ریال تفاهم نامه اقتصادی در جیرفت امضا شده است

فرماندار جیرفت گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال تفاهم‌ نامه اقتصادی در حوزه ‌های انرژی، صنعت، کشاورزی، خدمات و عمران شهری در دولت تدبیر و امید در شهرستان جیرفت امضا شده است

 فرماندار جیرفت گفت: 10 هزار میلیارد ریال تفاهم‌ نامه اقتصادی در حوزه ‌های انرژی، صنعت، کشاورزی، خدمات و عمران شهری در دولت تدبیر و امید در شهرستان جیرفت امضا شده است.
احمد امینی روش روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حجم از سرمایه گذاری برای 241 طرح امضا و تاکنون 47 طرح با سرمایه‌ گذاری یکهزار میلیارد ریال عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری 900 هزار میلیارد ریال دیگر هم در حال محقق شدن است و در آینده نزدیک به بهره ‌برداری می‌رسد گفت: در مجموع این میزان سرمایه‌گذاری توانسته است برای 730 نفر شهرستان جیرفت اشتغالزایی کند.
وی تصریح کرد: 15 طرح در بخش کشاورزی، 12 طرح خدمات، 19 طرح صنعت و یک طرح هم در بخش معدن به بهره برداری رسیده است.
فرماندار جیرفت گفت: این حجم از طرح ها توانسته است برای 94 نفر در بخش کشاورزی، 176 نفر در خدمات، 430 نفر در بخش صنعت و 30 نفر هم در بخش معدن اشتغالزایی کند.
وی تعداد طرح های بالای 50 درصد رشد فیزیکی در شهرستان جیرفت را 73 طرح اعلام کرد و افزود: 18 طرح در بخش کشاورزی، 17 طرح خدمات، 37 طرح صنعتی و یک طرح هم در بخش معدن رشد فیزیکی بالای 50 درصد را دارند.
امینی روش با اشاره به این که استان کرمان به عنوان یکی از استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور معرفی شده است گفت: تمام سعی مسئولان در شهرستان جیرفت این است که فرصت ها را شناسایی و آنها را عملیاتی کنیم.
وی افزود: ایده مثلث توسعه اقتصادی استاندار کرمان برای ایجاد انسجام در مدیریت توسعه ای استان بوده و همگرایی و هم‌ افزایی همه دستگاه‌های حاکمیتی و ترویج فرهنگ گفتمان اقتصادی از مهمترین دستاوردهای مثلث توسعه اقتصادی در استان است..
وی اظهار کرد: با توجه به پراکندگی موجود در مدیریت های فرهنگی این استان بهترین مدل، اجرای مثلث فرهنگی و اجتماعی است که می تواند به بهبود اوضاع کمک کند و ما هم همواره در بهبود فضای کسب و کار در جیرفت تمام تلاش خود را انجام می دهیم.


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲