مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
745 طرح اقتصادی خرد در شهرستان جیرفت اجرا شده است
۱۳۹۵/۱۰/۱۴

فرماندار جیرفت:

۷۴۵ طرح اقتصادی خرد در شهرستان جیرفت اجرا شده است

فرماندار جیرفت گفت: ۷۴۵ طرح خرد اقتصادی با بیش از ۱۷۹ میلیارد ریال اعتبار از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید در این شهرستان عملیاتی و اجرایی شده است.

فرماندار جیرفت گفت: 745 طرح خرد اقتصادی با بیش از 179 میلیارد ریال اعتبار از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید در این شهرستان عملیاتی و اجرایی شده است.

احمد امینی روش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 481 طرح با بیش از 61 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و 209 طرح نیز با بیش از 47 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان عملیاتی شده است.
وی افزود: 55 طرح خرد اقتصادی توسط مرکز رشد با سرمایه گذاری بالغ بر 70 میلیارد ریال در قالب طرح های مثلث توسعه اقتصادی در این شهرستان اجرا شده است.
وی اظهار کرد: طرح مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان به عنوان نمونه ای خوب و در راستای اجرای اهداف طرح اقتصاد مقاومتی در این استان عملیاتی شده که بیانگر همت دولت تدبیر و امید در بهبود فضای کسب و کار است
فرماندار جیرفت اضافه کرد:می‌ توان با همراهی مردم از همه‌ ظرفیت ‌های استان کرمان در بخش‌ های مختلف برای عمران و آبادانی جیرفت بهره برد.
سه استان کرمان، آذربایجان شرقی و لرستان توسط وزیر کشور به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی معرفی و تلاش شد این استان ها الگوی سایر استان ها شوند.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری جیرفت
بازدید : ۱۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲